Oferta

Wystawa przedaukcyjna od: 14 grudnia 2018

Zapraszamy do składania ofert w sprzedaży poaukcyjnej.

Waleria Matelska: tel. 22 826 44 08

Barbara Łysio: tel. 605 591 315

e-mail: kolekcjoner@rempex.com.pl

18
Pierścionek z diamentem złoto pr.0.750, diament;
masa całkowita 2.527g.
estymacja: 4 000 - 5 000 zł

19
Medalion ze św. Janem Nepomucenem naturalne granaty, fasetowane szkło, srebro złocone; masa całkowita 11.560g;
Wyrób wykonany w IIćw.XVIIIw, w Polsce.
estymacja: 4 500 - 5 300 zł

23
Sygnet złoty damski białe złoto pr.0.585, wysadzany 9 szt brylantów o masie łącznej ok.0.54 ct (VS-Si/G-J);
masa całkowita 6.965g.
estymacja: 3 400 - 3 600 zł

101
Naszyjnik z szafirami w formie kolii wysadzanej 5 szt okrągłych szafirów oraz 4 szt rozet diamentowych o masie łącznej ok.0.05 ct (VS-VS2/G-J), złoto pr.0.585; masa całkowita 7.610g.
estymacja: 2 500 - 3 400 zł

103
Zegarek - brelok z herbem Rawicz srebro pr.0.935, żółta emalia; masa całkowita 33.830g;
Wyrób wykonany w okresie międzywojennym XXw, w Niemczech.
estymacja: 3 400 - 4 200 zł

104
Dewizka do zegarka naprzemienna kompozycja podłużnych ogniw ażurowanych pozłacanych oraz elementów w srebrze niellowanym, srebro pr.0.900;
masa całkowita 9.860g.
estymacja: 700 - 800 zł

105
Papierośnica z herbem hrabiowskim Leliwa srebro pr.2, złotnik sygn. MW; masa całkowita 141.500g;
Wyrób wykonany ręcznie, w okresie międzywojennym XXw, w Warszawie.
estymacja: 2 900 - 3 700 zł

106
Pierścień z pieczęcią browarnika brąz złocony;
Wyrób wykonany ręcznie, w II poł. XVIIIw.
estymacja: 2 400 - 2 800 zł

109
Zawieszka patriotyczna srebro pr.ok.0.900; masa całkowita 7.100g;
Wyrób wykonany ręcznie, na przełomie XIX/XXw.
estymacja: 900 - 1 100 zł

110
Broszka patriotyczna srebro pr.ok.0.900; masa całkowita 3.100g;
Wyrób wykonany na przełomie XIX/XXw, w Polsce.
estymacja: 1 600 - 1 900 zł

111
Sygnet złoty z herbem Sulima złoto pr.3, agat; masa całkowita 9.627g;
Wyrób wykonany ręcznie, w okresie międzywojennym XXw, w Polsce.
estymacja: 3 100 - 4 000 zł

112
Pierścionek - kamea złoto pr.0.583, kość słoniowa, szmaragd; masa całkowita 3.900g;
Wyrób wykonano ręcznie w okresie Rosji carskiej.
estymacja: 2 100 - 2 800 zł