Oferta

Wystawa przedaukcyjna od: 14 grudnia 2018

Zapraszamy do składania ofert w sprzedaży poaukcyjnej.

Waleria Matelska: tel. 22 826 44 08

Barbara Łysio: tel. 605 591 315

e-mail: kolekcjoner@rempex.com.pl

1
Brosza - królowa polska Maria Ludwika żona króla Władysława IV oraz Jana Kazimierza srebro, złoto, akwarela, gwasz na kości słoniowej, markazyty; masa całkowita 12.190g;
Miniatura wykonana w II poł. XVIII w Polsce.
estymacja: 3 800 - 5 400 zł

2
Wisior złoty złoto pr.0.750, kamea, piasek pustyni, 13 szt pereł naturalnych; masa całkowita 16.000g;
Wyrób wykonany ręcznie, w latach 1810-1850, we Francji.
estymacja: 9 000 - 11 000 zł

3
Bransoleta z ametystem biedermeier złoto pr.0.333, srebro, diament, rauty diamentowe;
masa całkowita 21.030g.
estymacja: 21 000 - 27 000 zł

6
Pierścionek z diamentami białe i żółte złoto pr.0.585, diamenty, szafiry naturalne;
masa całkowita 2.600g.
estymacja: 7 000 - 9 000 zł

8
Zegarek złoty złoto pr.0.750, diamenty, syntetyczne rubiny; masa całkowita 53.100g;
Wyrób wykonany w Szwajcarii (?), w latach 60-tych XXw.
estymacja: 21 000 - 27 000 zł

9
Pierścionek patriotyczny srebro złocone; masa całkowita 1.243g;
Biżuteria używana po 1863r. Wyrób wykonany na przełomie XIX/XXw, w Polsce.
estymacja: 1 600 - 2 000 zł

11
Dewizka do zegarka srebro niellowane pr.ok.0.900; masa całkowita 28.900g;
Wyrób wykonany ręcznie, na pocz. XXw, w Wiedniu.
estymacja: 700 - 800 zł

12
Brelok złoty złoto pr.585, znak firmowy BMW wykonany w emalii złotniczej;
masa całkowita 13.600g.
estymacja: 3 000 - 3 800 zł

13
Brosza z emalią złoto pr.0.750, elementy srebrne pr.0.950 złocone, emalia, muszla; masa całkowita 43.100 g;
Francja, lata1830-1840.
estymacja: 14 000 - 18 000 zł

14
Sygnet damski złoto pr.0.750, brylant, diamenty;
masa całkowita 7.017g.
estymacja: 7 000 - 8 000 zł

15
Kolczyki ze szmaragdami i brylantami białe złoto pr.0.585, 2 szt owalnych szmaragdów w otoczeniu 28 szt brylantów o masie łącznej ok.2.10 ct (Si/G-J);
masa całkowita 8.845g.
estymacja: 1 300 - 1 700 zł

16
Pierścionek ze szmaragdem białe złoto pr.0.583, 1 szt szmaragd, brylanty, diamenty;
masa całkowita 6.300g.
estymacja: 8 000 - 10 000 zł