Oferta

Zapraszamy do składania ofert w sprzedaży poaukcyjnej.

Dział Sztuki Współczesnej:

Mariusz Szewczyk: tel. +48 605 325 918

e-mail: m.szewczyk@rempex.pl

Dominik WDOWSKI (ur. 1979)

31
Dziewczyna - Girl, 2018 żywica akrylowa, farba olejna; 33 x 15 x 11 cm;
sygn. i dat. DW / AD 2018; edycja: 3/21.
estymacja: 2 500 - 3 500 zł

Dawid SZYMCZYK (ur. 1993)

32
Chimera, 2017 żywica akrylowa, kamień (serpentynit), wys: 78 cm;
sygn. na kamieniu: D. Szymczyk, na spodzie numer edycji: I.
estymacja: 7 000 - 9 000 zł

Justyna KABALA (ur. 1981)

37
Żółci zazdrośnicy, 2013 olej, płótno; 90 x 120 cm.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł

Paweł SKURSKI (ur. 1978)

39
Postawa olej, płótno; 110 x 100 cm;
sygn., opisany na odwrocie: Paweł Skurski / "Attitude".
estymacja: 18 000 - 25 000 zł

Krzysztof PIĘTKA (ur. 1990)

44
Pilot, 2017 olej, płótno; 60 x 50 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: KRZYSZTOF PIĘTKA "PILOT"
estymacja: 3 500 - 4 500 zł

Maciej KOZŁOWSKI (ur. 1976)

45
Narkoza, 2004 akryl UV, płótno; 170 x 170 cm;
opis autorski na odwrocie: Maciej Kozłowski Narkoza / UV 170 x 170.
estymacja: 7 000 - 9 000 zł

Paweł SŁOTA (ur. 1989)

46
Pejzaż miejski, 2013 olej, płótno; 100 x 150 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: PAWEŁ SŁOTA / "PEJZAŻ MIEJSKI" / OLEJ, PŁ.TNO: 100 X 150 / 2013.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł

Wojciech GORĄCZNIAK (ur. 1976)

48
Usztalugowienie, 2001 olej, płótno; 180 x 140 cm;
na odwrocie napis autorski: „Usztalugowanie” 2001 Poznań / ol. na Pł.tnie / Wojciech Gorączniak.
estymacja: 3 000 - 4 000 zł

Joanna KARPOWICZ (ur. 1976)

49
Samochód przy plaży, 2011 akryl, płótno; 70 x 100 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie:
estymacja: 3 500 - 4 500 zł

Wojciech PIEKARSKI (ur. 1980)

51
Pejzaż zimowy, 2018 olej, płótno; 50 x 80 cm;
sygn. i dat. l. d.: W. Piekarski 2018.
estymacja: 2 800 - 3 500 zł

Wojciech PIEKARSKI (ur. 1980)

52
Martwa natura z jabłkami, 2018 olej, płótno; 38 x 55 cm;
sygn. i dat. p. g.: W. Piekarski 2018.
estymacja: 2 500 - 3 500 zł

Bartłomiej SĘCZAWA (ur. 1974)

54
Speed, 2016 brąz, kamień, technika mieszana; 58 x 16 x 28,5 cm;
sygn. dat. i opisany na kamieniu: B. SĘCZAWA / „SPEED” / 2016 r.
estymacja: 3 500 - 4 500 zł