Nr katalogowy: 1

Stanisław BAJ (ur. 1953)

Nr katalogowy: 1
Rzeka Bug, 2018
olej, płótno; 40 x 100 cm;
sygn. l. d.: S. Baj;
sygn. i dat. na odwrocie: Stanisław Baj / Rzeka Bug / 2018.

Twórca głęboko osa...
Cena sprzedaży 8 000 zł