Nr katalogowy: 3

Elżbieta BANECKA (ur. 1965)

Nr katalogowy: 3
Fragment ogrodu z Ryonaji z Kyoto, 2018
olej, akryl, płótno; 46 x 55 cm;
sygn. i dat. p. d.: 18 / Elżbieta Banecka;