Nr katalogowy: 8

Mateusz DĄBROWSKI (ur. 1980)

Nr katalogowy: 8
Bujka, 2017
olej, technika własna, płótno; 50,5 x 33 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: MATEUSZ DĄBROWSKI / "BUJKA" 2017.

Mateusz Dąbrowski...
Cena sprzedaży 1 300 zł