Nr katalogowy: 36

Jacek SZEWCZYK

Nr katalogowy: 36

Udrycze 1, 2016

akwaforta, papier; 70 x 100 cm;
sygn., dat. i opisana u dołu: "UDRYCZE 1" AKWAFORTA 15/50 J. Szewczyk 2016 (ołówkiem);
Cena sprzedaży 1 000 zł