Nr katalogowy: 404

Marian KONARSKI (1909-1998)

Nr katalogowy: 404
Mogiła intelektualisty, 1961

Marian KONARSKI (1909-1998)

Mogiła intelektualisty, 1961

akwarela, gwasz, papier; 47 x 60,5 cm (w świetle oprawy);

sygn....