Nr katalogowy: 411

Tadeusz BRZOZOWSKI (1918-1987)

Nr katalogowy: 411
Potok, 1940

Potok, 1940

olej, tektura; 29,5 x 25 cm;

sygn. i dat. l. d.: TBrzozowski / 1940;

...