Nr katalogowy: 420

Kiejstut BEREŹNICKI (ur. 1935)

Nr katalogowy: 420

Zuzanna i starcy, 2002

olej, płótno; 100 x 100 cm; Dołączone pisemne potwierdzenie autentyczności przez autora.
estymacja: 22 000 - 25 000 zł