Nr katalogowy: 423

Edward DWURNIK (1943-2018)

Nr katalogowy: 423
Ściana, z cyklu: Podróże autostopem, 1983

Edward DWURNIK (1943-2018)

olej, płótno; 97 x 130 cm;

sygn. i da...