Nr katalogowy: 439

Wojciech FANGOR (1922-2015)

Nr katalogowy: 439
Ręce, 1991/2010

Wojciech FANGOR (1922-2015)

Ręce, 1991/2010

akryl, technika własna, płótno; 85,5 x 106 cm;

sygn. i dat. śr. d.: F...