Nr katalogowy: 310

Tomasz SĘTOWSKI (ur. 1961)

Nr katalogowy: 310
Architektoniczna hibernacja
akwaforta, akwarela, tusz, papier;
36,5 x 26,5 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
Cena wywoławcza 2 000 zł