DOM AUKCYJNYWarszawa • Kraków

Nr katalogowy: 311



Rafał OLBIŃSKI (ur. 1943)

Nr katalogowy: 311
Nostalgia in slow motion, 2002
druk artystyczny (litografia), papier; 66 x 46 cm (wymiar kompozycji),
80 x 60 cm (wymiar arkusza);
sygn. i opisana u dołu: 347/350 Olbiń...
Zobacz pełne informacje
Cena wywoławcza 1 200 zł