Nr katalogowy: 1311

Henryk OŻÓG (ur. 1956)

Nr katalogowy: 1311

Francis, 2000

akwaforta, akwatinta barwna, papier; 76 x 56 cm (wymiar arkusza);
sygn. i dat. p. d.: Henryk Ożóg 2000 (ołówkiem),
estymacja: 1 400 - 1 800 zł