Nr katalogowy: 409

Fryderyk HAYDER (1905-1990)

Nr katalogowy: 409

Martwa natura

olej, płyta; 110 x 80 cm;
sygn. l. d.: F. HAYDER.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
Cena sprzedaży 5 700 zł