Nr katalogowy: 415

Jerzy TCHÓRZEWSKI (1928-1999)

Nr katalogowy: 415

Pejzaż z Zakopanego

olej, płótno; 30 x 40 cm;
sygn. p. d.: J. Tchórzewski.
estymacja: 6 000 - 7 000 zł