Nr katalogowy: 419

Roman ARTYMOWSKI (1919-1993)

Nr katalogowy: 419

Portret mężczyzny - Autoportret (?), 1945

olej, sklejka; 58,5 x 40,5 cm (w świetle oprawy);
sygn., dat. i opisany p. d.: "ŻONIE" / R.A. IV. 45.
estymacja: 7 500 - 10 000 zł