Nr katalogowy: 428

Grzegorz BEDNARSKI (ur. 1954)

Nr katalogowy: 428

Martwa natura na serwecie II, 2011

olej, tektura;14 x 39,5 cm;
sygn. p. d.: [monogram wiązany] GB 11 (w owalu);
estymacja: 2 500 - 3 000 zł