Nr katalogowy: 434

Włodzimierz ZAKRZEWSKI (1916-1992)

Nr katalogowy: 434

L'Aquila - Piazza di Porta Bazzano, 1964

olej, płótno; 50,5 x 62 cm;
sygn., dat. i opisany u dołu:
estymacja: 5 500 - 6 500 zł
Cena oferowana 4 500 zł