Nr katalogowy: 437

Agnieszka NIZIURSKA (ur. 1955)

Nr katalogowy: 437

Czwarta sosna, 1994

olej, płótno; 150 x 105 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie
estymacja: 11 000 - 13 000 zł