Nr katalogowy: 453

Henryk PŁÓCIENNIK (ur. 1933)

Nr katalogowy: 453
Bez tytułu, 1987
olej, płótno; 65 x 83 cm;
sygn. i dat. l. d.: H. PŁÓCIENNIK 87 oraz odcisk palca artysty w prostokącie.
Cena oferowana 4 500 zł