Nr katalogowy: 458

Artur TURALSKI - TURAL (ur. 1949)

Nr katalogowy: 458
Czarowne koło - dyptyk, 2018
akryl, płótno; 100 x 81 cm (wymiar każdego z płócien);
sygn. przy prawej krawędzi: ARTTURAL, opisany p. d.: XIII 2018;
na odwrocie nalepk...