Nr katalogowy: 459

Felicja PACANOWSKA (1907-2002)

Nr katalogowy: 459

Człowiek w przestrzeni, 1960

olej, płótno; 100 x 73 cm;
sygn. p. d.: F. Pacanowska;
estymacja: 8 000 - 10 000 zł