Nr katalogowy: 460

Małgorzata JENTA-DMITRUK (ur. 1959)

Nr katalogowy: 460
Wędrówka słońca - z cyklu: Druga pora roku, 2017
olej, płótno; 50 x 40 cm;
sygn. i dat. u dołu wzdłuż lewego brzegu: M. JENTA-DMITRUK / 2017;