Nr katalogowy: 461

Jerzy DMITRUK (ur. 1960)

Nr katalogowy: 461
Anioł stróż, z cyklu: Zakochany, zagubiony mężczyzna, 2018
olej, karton; 41,5 x 55 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.: DMITRUK / 18.;