Nr katalogowy: 462

Iwan KULIK (ur. 1959)

Nr katalogowy: 462
Ilustracja do „Mistrza i Małgorzaty” Michaiła Bułhakowa, 2003
olej, płótno; 100 x 140 cm;
sygn. l. d.: I Kulik (przysłonięta kolejną warstwą malarską);
na odwrocie opis autorski: Iwan / Kulik / 2003 r.