Nr katalogowy: 1401

Stanisław WIŚNIEWSKI (1936-2016)

Nr katalogowy: 1401

Jeźdźcy

akwarela, papier; 42 x 61 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: ST WIŚNIEWSKI (ołówkiem).
estymacja: 1 400 - 1 800 zł