Nr katalogowy: 1403

Tomasz SĘTOWSKI (ur. 1961)

Nr katalogowy: 1403

Joker

tusz, piórko, akwarela, gwasz, papier żeberkowy; 29 x 21 cm (w świetle oprawy);
sygn. i opisany p. g.: "Joker" / TSętowski.
estymacja: 2 600 - 3 200 zł
Cena oferowana 2 200 zł