Nr katalogowy: 1406

Grzegorz BEDNARSKI (ur. 1954)

Nr katalogowy: 1406

Martwa natura z rakami i śliwkami, 2013

olej, tektura, 9,5 x 56,3 cm;
sygn. l. d.: [monogram wiązany] GB 2013 (w owalu, ołówkiem);
estymacja: 2 200 - 2 600 zł