Nr katalogowy: 1413

Wojciech ĆWIERTNIEWICZ (ur. 1955)

Nr katalogowy: 1413

Bez tytułu (137), 2015

olej, płótno; 60 x 80 cm;
sygn. i dat. p. d.: Ćwiertniewicz' 15;
estymacja: 1 500 - 1 800 zł