18 grudnia 2018

18 grudnia 2018 r., godz. 18.00

Dział Sprzedaży

Mariusz Szewczyk

m.szewczyk@rempex.pl

tel.: 605 325 918

Tadeusz ŁAPIŃSKI (1928-2016)

440
Figura olej, płótno; 61 x 50,5 cm;
sygn. p. d.: T. Łapiński.
estymacja: 13 000 - 15 000 zł
Cena oferowana 11 000 zł

Jacek SEMPOLIŃSKI (1927-2012)

441
Autoportret - Łazarz, 1999 olej, płótno; 100 x 73 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Sempoliński / czerwiec '99 / Autoportret - Łazarz.
estymacja: 12 000 - 15 000 zł

Roman ARTYMOWSKI (1919-1993)

442
Kompozycja z fakturą VII, 1962 olej, aplikacja, płótno; 89 x 54 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: ROMAN ARTYMOWSKI / KOMPOZYCJA Z FAKTURĄ VII / 1962.
estymacja: 14 000 - 18 000 zł

Leon TARASEWICZ (ur. 1957)

443
Bez tytułu - tryptyk, 1998 olej, płótno; 50 x 50 cm (każdy);
sygn. i dat. na odwrocie (każdy): L. Tarasewicz 1998.
estymacja: 110 000 - 140 000 zł
Cena oferowana 90 000 zł

Andrzej TOBIS (ur. 1970)

444
Slavery and Abstract Art, 2014 olej, płótno; 130 x 100 cm;
na odwrocie, na płótnie opis autorski:
estymacja: 9 000 - 12 000 zł

Jacek ZIEMIŃSKI (ur. 1953)

445
Bez tytułu, 2001 olej, płótno; 50 x 50 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie:
estymacja: 2 800 - 3 500 zł

Jerzy KAŁUCKI (ur. 1931)

446
Przebieg XXVII, 2013 akryl, płótno; 120 x 90 cm;
sygn. i dat. na odwrocie na krośnie: Jerzy Kałucki 2013,
estymacja: 43 000 - 53 000 zł

Piotr MAREK (1950-1985)

447
Bez tytułu olej, płótno; 100 x 60 cm.
estymacja: 13 000 - 15 000 zł

Paweł ŁUBOWSKI (ur. 1955)

448
Posągi, 1988 olej, płótno; 95 x 140 cm;
estymacja: 10 000 - 12 000 zł

Zbigniew M. DOWGIAŁŁO (ur. 1961)

449
Piękność, 1986 olej, płótno; 199 x 160 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: Z. Dowgiałło / 1986.
estymacja: 25 000 - 30 000 zł
Cena oferowana 20 000 zł

Stanisław MŁODOŻENIEC (ur. 1953)

450
Ezop IV, 2018 olej, płótno; 89,5 x 120 cm;
sygn. i dat. u góry z lewej: S. MŁODOŻENIEC / 2018;
estymacja: 6 500 - 8 000 zł

Eugeniusz WANIEK (1906-2009)

451
Vanitas, 1992 olej, płótno; 65 x 54 cm;
sygn. i dat. p. d.: E.Waniek / 92;
estymacja: 4 000 - 5 000 zł