18 grudnia 2018

18 grudnia 2018 r., godz. 18.00

Dział Sprzedaży

Mariusz Szewczyk

m.szewczyk@rempex.pl

tel.: 605 325 918

Zbigniew M. DOWGIAŁŁO (ur. 1961)

452
Cwancygator, 1981 olej, płótno; 115 x 115 cm;
sygn. p. d.: DOWGIAŁŁO;
estymacja: 20 000 - 25 000 zł

Henryk PŁÓCIENNIK (ur. 1933)

453
Bez tytułu, 1987 olej, płótno; 65 x 83 cm;
sygn. i dat. l. d.: H. PŁÓCIENNIK 87 oraz odcisk palca artysty w prostokącie.
estymacja: 5 500 - 6 500 zł
Cena oferowana 4 500 zł

Jacek PAŁUCHA (ur. 1966)

454
Sonaty Mozarta, 2018 olej, płótno; 55 x 46 cm;
sygn. i dat. p. d.: JPałucha 18;
estymacja: 2 500 - 3 000 zł

Wojtek SIUDMAK (ur. 1942)

455
Księżniczka, 1984 akryl, płótno, sklejka; 55 x 44 cm;
sygn. i dat. p. d.: W. SIUDMAK 84;
estymacja: 80 000 - 90 000 zł

Iwan KULIK (ur. 1959)

456
Ilustracja do „Mistrza i Małgorzaty” Michaiła Bułhakowa, 2004 olej, płótno; 73 x 100 cm;
sygn. l. d.: I Kulik;
estymacja: 9 000 - 11 000 zł

Janusz LEWANDOWSKI (ur. 1937)

457
Syrena olej, płyta; 50 x 39 cm;
sygn. p. d: LEWANDOWSKI;
estymacja: 3 000 - 4 000 zł

Artur TURALSKI - TURAL (ur. 1949)

458
Czarowne koło - dyptyk, 2018 akryl, płótno; 100 x 81 cm (wymiar każdego z płócien);
sygn. przy prawej krawędzi: ARTTURAL, opisany p. d.: XIII 2018;
estymacja: 10 000 - 12 000 zł

Felicja PACANOWSKA (1907-2002)

459
Człowiek w przestrzeni, 1960 olej, płótno; 100 x 73 cm;
sygn. p. d.: F. Pacanowska;
estymacja: 8 000 - 10 000 zł

Małgorzata JENTA-DMITRUK (ur. 1959)

460
Wędrówka słońca - z cyklu: Druga pora roku, 2017 olej, płótno; 50 x 40 cm;
sygn. i dat. u dołu wzdłuż lewego brzegu: M. JENTA-DMITRUK / 2017;
estymacja: 2 500 - 3 500 zł

Jerzy DMITRUK (ur. 1960)

461
Anioł stróż, z cyklu: Zakochany, zagubiony mężczyzna, 2018 olej, karton; 41,5 x 55 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.: DMITRUK / 18.;
estymacja: 3 000 - 3 500 zł

Iwan KULIK (ur. 1959)

462
Ilustracja do „Mistrza i Małgorzaty” Michaiła Bułhakowa, 2003 olej, płótno; 100 x 140 cm;
sygn. l. d.: I Kulik (przysłonięta kolejną warstwą malarską);
estymacja: 10 000 - 12 000 zł

Krystyn ZIELIŃSKI (1929-2007)

463
VII-1989, 1989 akryl, płyta pilśniowa; 72 x 72 cm (w świetle oprawy);
na odwrocie nalepka autorska z informacją o pracy: Autor: Krystyn Zieliński (...) / Tytuł: "VII-1989" /
estymacja: 10 000 - 12 000 zł