18 grudnia 2018

18 grudnia 2018 r., godz. 18.00

Dział Sprzedaży

Mariusz Szewczyk

m.szewczyk@rempex.pl

tel.: 605 325 918

Witold ABAKO (ur. 1958)

1411
R-3, 2018 akryl, płótno; 50 x 70 cm;
sygn. i dat. l. d.: ABAKO'18;
estymacja: 2 500 - 3 000 zł

Witold ABAKO (ur. 1958)

1412
R-1, 2018 akryl, płótno; 50 x 70 cm;
sygn. i dat. p. d.: ABAKO'18;
estymacja: 2 500 - 3 000 zł

Wojciech ĆWIERTNIEWICZ (ur. 1955)

1413
Bez tytułu (137), 2015 olej, płótno; 60 x 80 cm;
sygn. i dat. p. d.: Ćwiertniewicz' 15;
estymacja: 1 500 - 1 800 zł

Tadeusz WLAZŁO (1923-2003)

1414
W berecie, 1981 olej, płótno; 65 x 73 cm;
sygn., dat. na odwrocie: TADEUSZ WLAZŁO / 1981.
estymacja: 6 400 - 8 400 zł

Eugeniusz WANIEK (1906-2009)

1415
Dante i Matylda, 1993 olej, płótno; 65,5 x 54,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: E. Waniek / ... (zatarta);
estymacja: 8 000 - 10 000 zł

Jolanta RUDZKA-HABISIAK (ur. 1958)

501
Z cyklu: Książki, 2002 technika własna umocowana na kartonie;
20 x 30 cm (wymiar kompozycji);
estymacja: 7 000 - 9 000 zł

Adam JAŚKIEWICZ (ur. 1975)

502
Relief, 2018 technika własna, tektura falista; 23 x 23 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. na odwrocie: adam jaśkiewicz ' 2018.
estymacja: 1 800 - 2 400 zł

Zdzisław STANEK (1925-1996)

503
Światłoformy kamienia X, 1970 płyta drewniana, polichromowana, drewno lipowe, werniks,
z tyłu instalacja elektryczna; 71,5 x 71,5 cm;
estymacja: 22 000 - 25 000 zł

Walentyna PSZENICZNA-CHAŁACZKIEWICZ (1923-2017)

504
Ewa - Rzeźba ogrodowa, 1954/1987 ceramika; 72 x 38 x 36 cm;
praca ujęta w katalogu: Rzeźba. Walentyna Pszeniczna-Chałaczkiewicz, Warszawa 2003, poz. 3.
estymacja: 5 500 - 6 500 zł

Walentyna PSZENICZNA-CHAŁACZKIEWICZ (1923-201

505
Madonna w rozwianych szatach - szkic rzeźbiarski, 1985 terrakota; wys. 29,5 cm;
sygn. na spodzie: WCH (ryta);
estymacja: 2 500 - 3 500 zł

Alicja ŻEBROWSKA (ur. 1956)

506
Melancholia, 1978/2017 żywica polimerowa barwiona; 50 x 30 cm;
edycja rzeźby: 5/8.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł

Stanisław SIKORA (1911-2000)

507
Milion brąz; wys.: 16,5 cm
estymacja: 2 500 - 3 500 zł