18. grudnia 2018, 18:00
Wystawa przedaukcyjna od: 08 grudnia 2018 do: 18 grudnia 2018

18 grudnia 2018 r., godz. 18.00

Dział Sprzedaży

Mariusz Szewczyk

m.szewczyk@rempex.pl

tel.: 605 325 918

Dorota BRODOWSKA (ur. 1954)

508
Bez tytułu - z cyklu: Głowy - Portret aktora Mirosława Zbrojewicza. papier-mâché, technika własna, deska; 40,5 x 57,5 cm;
sygn. p. d.: [oznaczenie artystki].
estymacja: 3 000 - 4 000 zł
Cena wywoławcza 2 500 zł

Władysław HASIOR (1928-1999)

509
Głowa - Portret K. K. drewno, plastik, tkanina; 37 x 34 x 33 cm;
z tyłu opisane: PORTRET K. K… / WYKONANIE RZEŹBY / WŁADYSŁAW HASIOR.
estymacja: 15 000 - 18 000 zł
Cena wywoławcza 13 000 zł

Wojciech KAŁA (ur. 1959)

510
W lipcowy księżyc, 1994 brąz, 56 x 64 x 30 cm;
sygn.: Kała;
estymacja: 10 000 - 12 000 zł
Cena wywoławcza 9 000 zł

Aleksander ŚLIWA (ur. 1948)

511
Tors brąz, podstawa marmurowa; wys. całkowita: 34 cm;
sygn. z tyłu rzeźby: AS.
estymacja: 3 000 - 4 000 zł
Cena wywoławcza 2 500 zł

Bronisław CHROMY (1925-2017)

512
Smok Wawelski brąz; wys. 28 cm.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
Cena wywoławcza 4 000 zł

Bronisław CHROMY (1925-2017)

513
Sowa brąz patynowany; wys. 40 cm,
sygn. na spodzie: BCHROMY.
estymacja: 5 500 - 6 500 zł
Cena wywoławcza 4 500 zł

Paweł ALTHAMER (ur. 1967)

514
Laleczka - Pan w czerwonym szaliku, lata 90. XX w. technika własna, tkanina; wys. ok. 33 cm;
z tyłu metka autorska: ALTHAMER (...) WARSZAWA.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
Cena wywoławcza 4 500 zł

Paweł ALTHAMER (ur. 1967)

515
Lalka - Pan z cygarem, lata 90. XX w. technika własna, tkanina; wys. ok. 32 cm;
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
Cena wywoławcza 4 500 zł

Paweł ALTHAMER (ur. 1967)

516
Lalka - Mikołaj, lata 90. XX w. technika własna, tkanina; wys. ok. 38 cm;
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
Cena wywoławcza 4 500 zł

Salomon Reich & Co., Krásno

517
Wazon, 3 ćw. XX w. szkło warstwowe, bezbarwne i rubinowe, trawione;
wys. 21,5 cm, sygn.: RKrasno.
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
Cena wywoławcza 2 000 zł

Project: Carlo MORETTI, Murano

518
Wazonik w formie klepsydry, 2 poł. XX w. szkło warstwowe mleczne fioletowe i białe; wys. 16,5 cm;
nalepka: Carlo Moretti Italia Murano.
estymacja: 1 000 - 1 400 zł
Cena wywoławcza 800 zł

Projekt: Jerzy SŁUCZAN-ORKUSZ (ur. 1924), Huta Szkła Tarnowiec (?)

519
Wazon, 2 poł. XX w. szkło białe i czarne; wys. 18 cm;
wazon w formie stożka z falistym kołnierzem.
estymacja: 600 - 800 zł
Cena wywoławcza 300 zł