18. grudnia 2018, 18:00
Wystawa przedaukcyjna od: 08 grudnia 2018 do: 18 grudnia 2018

18 grudnia 2018 r., godz. 18.00

Dział Sprzedaży

Mariusz Szewczyk

m.szewczyk@rempex.pl

tel.: 605 325 918

Jan Sylwester DROST (ur. 1934) -- projektant

520
Zestaw deserowy "Igloo", lata 70. XX w. w składzie: 1 duży talerz deserowy, 6 szt. talerzyków deserowych;
szkło przezroczyste; średn. dużego talerza 24 cm, średn. talerzyka 18 cm;
estymacja: 1 000 - 1 400 zł
Cena wywoławcza 800 zł

521
Miseczka z kotkiem, 2 poł XX w. szkło białe i niebieskie; wys. 9 cm; dł. 16,5 cm;
Francja, Nancy, wytwórnia Daum.
estymacja: 1 000 - 1 400 zł
Cena wywoławcza 800 zł

522
Serwis do kawy w typie art déco - dla 6 osób, 1962-1978 porcelana, farby naszkliwne;
Uhlstadt (Niemcy), 1962-1978.
estymacja: 1 800 - 2 400 zł
Cena wywoławcza 1 400 zł

523
Zestaw kawowy, lata 50. XX w. w składzie: mlecznik wys. 8,5 cm, cukiernica z nakrywką wys. 11,5 cm, spodek średn. 13 cm, filiżanka wys. 6 cm
estymacja: 300 - 400 zł
Cena wywoławcza 200 zł

Teresa PUTOWSKA (ur. 1936)

524
Burza - gobelin, 2003 wełna, bawełna; 190 x 106 cm;
sygn. l. d.: TP;
estymacja: 4 000 - 5 000 zł
Cena wywoławcza 3 500 zł

Thomas HARLEV - projektant

525
Fotelik palisander; 72 x 52 x 55 cm;
Dania, lata 60. XX wieku (proj. 1958).
estymacja: 1 200 - 1 400 zł
Cena wywoławcza 900 zł

526
Para fotelików klubowych tapicerowanych; 76 x 54 x 70 cm;
Europa Zachodnia, lata 60. XX wieku.
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
Cena wywoławcza 2 000 zł

527
Stolik pomocniczy ze szklanym blatem i kulistą podstawą z tworzywa z półką; 39, 5 x 70,5 x 109 cm;
Europa Zachodnia, lata 70./80 XX wieku.
estymacja: 3 500 - 4 500 zł
Cena wywoławcza 2 900 zł

528
Stolik kawowy z blatem wyklejonym kaflami ozdobionymi żaglowcami; 32 x śr. 96 cm;
Francja, lata 60. XX wieku, Vallauris.
estymacja: 2 800 - 3 500 zł
Cena wywoławcza 2 200 zł

Józef CHIEROWSKI (1927-2007) - projektant

529
Para fotelików nr 366 buczynowych, 68 x 61 x 65 cm;
Polska, lata 60. XX wieku, (proj. 1962).
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
Cena wywoławcza 1 800 zł

Igor MITORAJ (1944-2014)

1501
Cuirasse - Pancerz brąz, podstawa z granitu; wys. 14,5 cm;
sygn. u dołu z przodu: MITORAJ.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
Cena wywoławcza 4 000 zł