18. grudnia 2018, 18:00
Wystawa przedaukcyjna od: 08 grudnia 2018 do: 18 grudnia 2018

18 grudnia 2018 r., godz. 18.00

Dział Sprzedaży

Mariusz Szewczyk

m.szewczyk@rempex.pl

tel.: 605 325 918

Zygmunt RYTKA (1947-2018)

1301
Zestaw fotografii 1. Scena z opery Granda: Agnieszka Fatyga i Emilian Kamiński;
2. Scena z przedstawienia: Szalony dzień czyli Wesele Figara
estymacja: 2 700 - 3 600 zł
Cena wywoławcza 2 400 zł

Louis FLAMEL

1302
Para fotografii - Aktion (Lehration). Wilhelm-Hack-Museum, Ludwigshafen. 4. Februar 1992 fotografie przedstawiają akcję artystyczną Hermanna Nitscha;
dwie oryginalne fotografie kolorowe, papier fotograficzny; 15,3 x 10,2 cm;
estymacja: 1 000 - 1 200 zł
Cena wywoławcza 800 zł

Zdzisław BEKSIŃSKI (1929-2005)

1303
estymacja: 1 800 - 2 400 zł
Cena wywoławcza 1 600 zł

1304
estymacja: 1 800 - 2 400 zł
Cena wywoławcza 1 600 zł

Jan LEBENSTEIN (1930-1999)

1305
Kompozycja z twarzami, 1994 litografia barwna, papier; 40,5 x 30 cm (w świetle oprawy);
sygn., dat. i opisana p. g.: E.A. Lebenstein 94 (ołówkiem).
estymacja: 1 800 - 2 400 zł
Cena wywoławcza 1 600 zł

Konrad SRZEDNICKI (1894-1993)

1306
Romantyka, 1974 akwaforta, akwatinta barwna; papier; 64,5 x 49,5 cm (wymiar kompozycji);
69 x 53 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
estymacja: 1 200 - 1 600 zł
Cena wywoławcza 1 000 zł

Victor VASARELY (1906-1997)

1307
Bez tytułu serigrafia barwna, papier; 74,5 x 58 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
poniżej sygn. i nakład: 174/250 Vasarely (ołówkiem).
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
Cena wywoławcza 2 000 zł

Victor VASARELY (1906-1997)

1308
Bez tytułu serigrafia barwna, papier; 35 x 61,5 cm (wymiar kompozycji);
poniżej sygn. i nakład: F.V. 174/250 Vasarely (ołówkiem).
estymacja: 2 800 - 3 800 zł
Cena wywoławcza 2 400 zł

Jerzy GRABOWSKI (1933-2004)

1309
sygn., dat. i opisany u dołu: 320/360 "Gradacja na trójkąt" Jerzy Grabowski 69 (ołówkiem).
estymacja: 2 800 - 3 800 zł
Cena wywoławcza 2 400 zł

Jan ZIEMSKI (1920-1988)

1310
Kompozycja, lata 60. XX w. monotypia, papier naklejony na płytę; 41 x 27 cm (w świetle oprawy).
estymacja: 3 400 - 4 600 zł
Cena wywoławcza 3 000 zł

Henryk OŻÓG (ur. 1956)

1311
Francis, 2000 akwaforta, akwatinta barwna, papier; 76 x 56 cm (wymiar arkusza);
sygn. i dat. p. d.: Henryk Ożóg 2000 (ołówkiem),
estymacja: 1 400 - 1 800 zł
Cena wywoławcza 1 100 zł

Tomasz SĘTOWSKI (ur. 1961)

1312
Ikona czasu akwaforta barwna, papier; 27,5 x 38,5 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
sygn., dat. i opisana u dołu: TSętowski "IKONA CZASU" akwaforta E/A (ołówkiem).
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
Cena wywoławcza 2 100 zł