18. grudnia 2018, 18:00
Wystawa przedaukcyjna od: 08 grudnia 2018 do: 18 grudnia 2018

18 grudnia 2018 r., godz. 18.00

Dział Sprzedaży

Mariusz Szewczyk

m.szewczyk@rempex.pl

tel.: 605 325 918

Rafał OLBIŃSKI (ur. 1943)

1313
Explicit introspection, 2001 druk artystyczny (litografia), papier; 58 x 56 cm (wymiar kompozycji); 70 x 66 cm (wymiar arkusza);
sygn. i opisana u dołu: 267/350 Olbiński (ołówkiem);
estymacja: 1 400 - 1 800 zł
Cena wywoławcza 1 100 zł

Rafał OLBIŃSKI (ur. 1943)

1314
Bez tytułu [Taniec] druk artystyczny (serigrafia), papier; 43 x 56,5 cm (wymiar kompozycji),
50 x 70 cm (wymiar arkusza);
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
Cena wywoławcza 1 600 zł

Rafał OLBIŃSKI (ur. 1943)

1315
Bez tytułu [Jezioro] druk artystyczny (serigrafia), papier;46 x 46 cm (wymiar kompozycji), 70 x 50 cm (wymiar arkusza);
sygn. p. d.: Olbiński (ołówkiem);
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
Cena wywoławcza 1 600 zł

Krzysztof SKÓRCZEWSKI (ur. 1947)

1316
Katedra, 1993 miedzioryt, papier; 32 x 29,5 cm (odcisk płyty); 56,5 x 44 cm (wymiar arkusza);
sygn. z płyty p. d.: S (litera leżąca) 1993;
estymacja: 1 400 - 1 800 zł
Cena wywoławcza 1 200 zł

Jacek SROKA (ur. 1957)

1317
Portret żony w stanie wojennym, 1993 akwaforta, akwatinta barwna, papier; 64,5 x 49,5 cm (odcisk płyty);
sygn. i dat. p. d.: Sroka 1993 (ołówkiem);
estymacja: 1 400 - 1 800 zł
Cena wywoławcza 1 200 zł

Henryk PŁÓCIENNIK (ur. 1933)

1318
Monotypia +, 2012 monotypia, karton; 44,8 x 33,8 cm (wymiar odbitki),
62,3 x 47,5 cm (wymiar arkusza);
estymacja: 1 400 - 1 800 zł
Cena wywoławcza 1 200 zł

Henryk PŁÓCIENNIK (ur. 1933)

1319
Monotypia +, 2010 monotypia, karton; 43,8 x 31,7 cm (wymiar odbitki),
59,7 x 46 cm (wymiar arkusza);
estymacja: 1 400 - 1 800 zł
Cena wywoławcza 1 200 zł

Henryk PŁÓCIENNIK (ur. 1933)

1320
Monotypia +, 2011 monotypia, karton szary; 60,5 x 46,5 cm (całość);
praca sygn., dat. i opisana u dołu ołówkiem: "Monotypia +" 1/1 (A P.) 2011. Henryk Płóciennik.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
Cena wywoławcza 1 600 zł

Stanisław WIŚNIEWSKI (1936-2016)

1321
Kompozycja abstrakcyjna tusz, tusz lawowany, pędzel, papier; 62,5 x 48,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: ST WIŚNIEWSKI.
estymacja: 1 000 - 1 200 zł
Cena wywoławcza 800 zł

Józef WILKOŃ (ur. 1930)

401
Koniki gwasz, tusz, papier; 37 x 46,5 cm;
sygn. l. d.: Wilkoń (ołówkiem).
estymacja: 4 500 - 5 500 zł
Cena wywoławcza 3 800 zł

Zdzisław CYANKIEWICZ - CYAN (1912-1981)

402
Ofiara, 1949 akwarela, gwasz, papier; 63 x 47,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: Cyan 49.
estymacja: 2 000 - 2 500 zł
Cena wywoławcza 1 600 zł

Jerzy DUDA-GRACZ (1941-2004)

403
Sny robotnika, 1981 gwasz, akwarela, papier; 33 x 23,5 cm (w świetle opraw);
sygn. i dat. l. d.: DUDA GRACZ-1981 -.
estymacja: 12 000 - 14 000 zł
Cena wywoławcza 10 000 zł