18. grudnia 2018, 18:00
Wystawa przedaukcyjna od: 08 grudnia 2018 do: 18 grudnia 2018

18 grudnia 2018 r., godz. 18.00

Dział Sprzedaży

Mariusz Szewczyk

m.szewczyk@rempex.pl

tel.: 605 325 918

Marian KONARSKI (1909-1998)

404
Mogiła intelektualisty, 1961 akwarela, gwasz, papier; 47 x 60,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: M. Konarski XI. 61.;
estymacja: 8 000 - 10 000 zł
Cena wywoławcza 6 500 zł

Janina KRAUPE-ŚWIDERSKA (1921-2016)

405
Bez tytułu akwarela, papier żeberkowy, oliwkowy; 31 x 23,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: J.Kraupe (ołówkiem).
estymacja: 1 500 - 2 000 zł
Cena wywoławcza 1 000 zł

Tadeusz KALINOWSKI (1909-1997)

406
Kompozycja nr 5, 1975 gwasz, papier; 55,5 x 46,5 cm;
sygn., dat. i opisany p. d.: T. Kalinowski 1975 NR 5.
estymacja: 5 500 - 6 500 zł
Cena wywoławcza 4 500 zł

Lech KUNKA (1920-1978)

407
Bez tytułu, 1951 akwarela, gwasz, papier; 100 x 70 cm;
sygn. i dat. p. g.: L. Kunka 51.
estymacja: 14 000 - 18 000 zł
Cena wywoławcza 12 000 zł

Jan DOBKOWSKI (ur. 1942)

408
Ocean, 1988 akryl, płyta pilśniowa; 39 x 60 cm;
na odwrocie opis autorski: Jan Dobkowski 88 / "OCEAN" / 39 x 60 cm.
estymacja: 7 000 - 9 000 zł
Cena wywoławcza 6 200 zł

Fryderyk HAYDER (1905-1990)

409
Martwa natura olej, płyta; 110 x 80 cm;
sygn. l. d.: F. HAYDER.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
Cena wywoławcza 4 000 zł

Bronisław KIERZKOWSKI (1924-1993)

410
Faktura nr 18, 1978 akryl, tektura, 100 x 70 cm;
opisany na odwrocie: Bronisław / KIERZKOWSKI
estymacja: 24 000 - 30 000 zł
Cena wywoławcza 21 000 zł

Tadeusz BRZOZOWSKI (1918-1987)

411
Potok, 1940 olej, tektura; 29,5 x 25 cm;
sygn. i dat. l. d.: TBrzozowski / 1940;
estymacja: 23 000 - 26 000 zł
Cena wywoławcza 20 000 zł

412
Chmurny dzień, 1940 olej, tektura; 25 x 29,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: T.Brzozowski / 1940;
estymacja: 23 000 - 26 000 zł
Cena wywoławcza 20 000 zł

Jerzy TCHÓRZEWSKI (1928-1999)

413
Figura (Spalona postać), 1963/1964 technika własna, karton; 100 x 70 cm;
sygn. i dat. p. d.: Jerzy Tchórzewski 1964;
estymacja: 50 000 - 60 000 zł
Cena wywoławcza 45 000 zł

Jerzy TCHÓRZEWSKI (1928-1999)

414
Ptaki, 1988 technika własna, papier; 78,5 x 59 cm,
sygn. i dat. l. d.: J. Tchórzewski 88.
estymacja: 20 000 - 25 000 zł
Cena wywoławcza 18 000 zł

Jerzy TCHÓRZEWSKI (1928-1999)

415
Pejzaż z Zakopanego olej, płótno; 30 x 40 cm;
sygn. p. d.: J. Tchórzewski.
estymacja: 6 000 - 7 000 zł
Cena wywoławcza 5 000 zł