18. grudnia 2018, 18:00
Wystawa przedaukcyjna od: 08 grudnia 2018 do: 18 grudnia 2018

18 grudnia 2018 r., godz. 18.00

Dział Sprzedaży

Mariusz Szewczyk

m.szewczyk@rempex.pl

tel.: 605 325 918

Jerzy TCHÓRZEWSKI (1928-1999)

416
Płonąca przestrzeń, 1979 olej, akryl, płótno; 65 x 80 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: J. Tchórzewski 79. / "PŁONĄCA PRZESTRZEŃ" / akryl-olej.
estymacja: 80 000 - 90 000 zł
Cena wywoławcza 70 000 zł

Teresa PĄGOWSKA (1929-2007)

417
Biała postać olej, tempera, płótno; 130,5 x 100,5 cm;
na odwrocie na płótnie napis:
estymacja: 100 000 - 120 000 zł
Cena wywoławcza 80 000 zł

Witold FRYDRYCH (1916-1970)

418
Akt, 1962 olej, płótno; 98 x 130,5 cm;
sygn. i dat. l. g.: Wit. Frydrych 62.
estymacja: 11 000 - 14 000 zł
Cena wywoławcza 10 000 zł

Roman ARTYMOWSKI (1919-1993)

419
Portret mężczyzny - Autoportret (?), 1945 olej, sklejka; 58,5 x 40,5 cm (w świetle oprawy);
sygn., dat. i opisany p. d.: "ŻONIE" / R.A. IV. 45.
estymacja: 7 500 - 10 000 zł
Cena wywoławcza 6 500 zł

Kiejstut BEREŹNICKI (ur. 1935)

420
Zuzanna i starcy, 2002 olej, płótno; 100 x 100 cm;
Dołączone pisemne potwierdzenie autentyczności przez autora.
estymacja: 22 000 - 25 000 zł
Cena wywoławcza 19 000 zł

Felicja PACANOWSKA (1907-2002)

421
Miasteczko olej, płótno; 64,5 x 92 cm;
sygn. l. d.: F. Pacanowska;
estymacja: 5 500 - 6 500 zł
Cena wywoławcza 4 500 zł

422
Vue de St Flour olej, płótno; 54 x 65 cm;
sygn. p. d.: F. Pacanowska;
estymacja: 3 000 - 3 500 zł
Cena wywoławcza 2 500 zł

Edward DWURNIK (1943-2018)

423
Ściana, z cyklu: Podróże autostopem, 1983 olej, płótno; 97 x 130 cm;
sygn. i dat. p. d.: IX-269-886 E.DWURNIK.83;
estymacja: 25 000 - 35 000 zł
Cena wywoławcza 22 000 zł

Franciszek MAŚLUSZCZAK (ur. 1948)

424
Piłowanie, 1991 akryl, płótno; 53 x 61 cm;
sygn. i dat. p. d.: Franciszek Maśluszczak 1991;
estymacja: 5 500 - 6 500 zł
Cena wywoławcza 4 500 zł

Wiesław OBRZYDOWSKI (1938-2017)

425
Akt na desce do krojenia chleba, 2011 akryl, deska; 31 x 47,5 cm (nieregularny kształt);
sygn. i dat. na rączce deski po prawej stronie kompozycji: W O ' 2011.
estymacja: 3 000 - 3 500 zł
Cena wywoławcza 2 500 zł

Jerzy DUDA-GRACZ (1941-2004)

426
Obraz 1899, Wieś Kamion - Biała Dama, 1995 olej, płyta, 41 x 40 cm;
sygn. i dat. l. d.: Duda Gracz. 1899 / 1995.
estymacja: 35 000 - 45 000 zł
Cena wywoławcza 30 000 zł

Stanisław RODZIŃSKI (ur. 1940)

427
Dwa domy, 2002 olej, płótno; 80 x 100 cm;
na odwrocie, na płótnie opis autorski: ST. RODZIŃSKI / DWA DOMY / 2002.
estymacja: 9 000 - 12 000 zł
Cena wywoławcza 8 000 zł