18. grudnia 2018, 18:00
Wystawa przedaukcyjna od: 08 grudnia 2018 do: 18 grudnia 2018

18 grudnia 2018 r., godz. 18.00

Dział Sprzedaży

Mariusz Szewczyk

m.szewczyk@rempex.pl

tel.: 605 325 918

Grzegorz BEDNARSKI (ur. 1954)

428
Martwa natura na serwecie II, 2011 olej, tektura;14 x 39,5 cm;
sygn. p. d.: [monogram wiązany] GB 11 (w owalu);
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
Cena wywoławcza 2 000 zł

Jacek SIENICKI (1928-2000)

429
Mięso,1996 olej, płótno; 46 x 37,5 cm;
sygn. i dat. p. g.: JACEK SIENICKI / 96 (ryta w farbie końcówką pędzla).
estymacja: 27 000 - 34 000 zł
Cena wywoławcza 24 000 zł

Wacław TARANCZEWSKI (1903-1987)

430
Martwa natura z zegarem olej, płótno; 59,5 x 73 cm;
sygn. p. d.: T.
estymacja: 10 000 - 13 000 zł
Cena wywoławcza 9 000 zł

Andrzej GÓRNISIEWICZ (ur. 1966)

431
Mogilany, 2017 olej, akryl, płótno; 170 x 100 cm;
sygn. p. d.: Górnisiewicz A.;
estymacja: 7 000 - 9 000 zł
Cena wywoławcza 5 000 zł

432
Odpoczynek rekwizytów olej, płótno; 64 x 79 cm;
sygn. l. d.: W. Taranczewski;
estymacja: 20 000 - 24 000 zł
Cena wywoławcza 18 000 zł

Włodzimierz ZAKRZEWSKI (1916-1992)

433
Paryż - Rue Cujas, 1964 olej, płótno; 55 x 45,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: W. Zakrzewski 1964, opisany l. d.: 204;
estymacja: 5 500 - 6 500 zł
Cena wywoławcza 4 500 zł

434
L'Aquila - Piazza di Porta Bazzano, 1964 olej, płótno; 50,5 x 62 cm;
sygn., dat. i opisany u dołu:
estymacja: 5 500 - 6 500 zł
Cena wywoławcza 4 500 zł

Jan SZANCENBACH (1928-1998)

435
Pejzaż norweski z łódką, 1984 olej, płótno; 85 x 95 cm;
sygn. p. d.: Szancenbach;
estymacja: 15 000 - 18 000 zł
Cena wywoławcza 13 000 zł

Janina KRAUPE-ŚWIDERSKA (1921-2016)

436
Rytmy jesienne, 2011 olej, płótno; 70 x 49,5 cm;
sygn. l. d.: J Kraupe;
estymacja: 11 000 - 13 000 zł
Cena wywoławcza 9 000 zł

Agnieszka NIZIURSKA (ur. 1955)

437
Czwarta sosna, 1994 olej, płótno; 150 x 105 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie
estymacja: 11 000 - 13 000 zł
Cena wywoławcza 9 000 zł

Jan DOBKOWSKI (ur. 1942)

438
Pejzaż przestrzeni IX, 1983 akryl, płyta pilśniowa; 55 x 75 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie:
estymacja: 20 000 - 24 000 zł
Cena wywoławcza 18 000 zł

Wojciech FANGOR (1922-2015)

439
Ręce, 1991/2010 akryl, technika własna, płótno; 85,5 x 106 cm;
sygn. i dat. śr. d.: Fangor 91/2010;
estymacja: 130 000 - 200 000 zł
Cena wywoławcza 100 000 zł