Nr katalogowy: 6

Feliks TOPOLSKI (1907-1989)

Nr katalogowy: 6

Motyw miejski

litografia barwna, papier; 62,5 x 41 cm;
sygn. p. d. z dedykacją
estymacja: 1 500 - 2 000 zł
Cena oferowana 1 300 zł