Nr katalogowy: 7

Henryk BERLEWI (1894-1967)

Nr katalogowy: 7
Akt
litografia dwubarwna, papier, 61 x 50 cm (wymiar arkusza);
sygn. i dat. na płycie pod kompozycją: H. BERLEWI. 1922;
na odwrocie owalna pi...