Nr katalogowy: 1019

Mojżesz KISLING (1891 - 1953)

Nr katalogowy: 1019

Macierzyństwo, 1952

Litografia barwna, papier , 28 x 22 cm (w świetle oprawy),
sygnowany na kamieniu, l.d. „Kisling 1952”
estymacja: 1 200 - 1 600 zł
Cena oferowana 1 000 zł