Nr katalogowy: 1021

Józef PANKIEWICZ (1866-1940)

Nr katalogowy: 1021

Pejzaż wiejski

akwaforta, sucha igła, papier; 13 x 19 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Pankiewicz 1899 (? - zatarte).
estymacja: 900 - 1 200 zł