Nr katalogowy: 107

Juliusz HOLZMÜLLER (1876-1932)

Nr katalogowy: 107

Wyjazd na targ, 1908

akwarela, papier; 32,5 x 48 cm (w świetle oprawy);
sygn., dat. i opisana l. d.: Juliusz Holzmuller / 1908 / Wiedeń;
estymacja: 6 600 - 8 800 zł