Nr katalogowy: 108

Adam SETKOWICZ (1875-1945)

Nr katalogowy: 108

Odpoczynek

akwarela, papier; 15,2 x 30,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: A. Setkowicz.
estymacja: 2 400 - 3 200 zł
Cena oferowana 2 200 zł