Nr katalogowy: 110

Jacob CATS (1741-1799)

Nr katalogowy: 110

Scena rodzajowa - Zimowe zabawy, 1782

akwarela, ołówek, papier; 20,5 x 27,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: J. Cats 1782.
estymacja: 6 000 - 8 000 zł