Nr katalogowy: 136

Spiro BOCARIÉ - Spiro BOCARIC (1878-1941)

Nr katalogowy: 136

Kobiety w chustach

olej, płótno; 114 x 72,5 cm;
na blejtramie napis: Bocarić Spiro.
estymacja: 10 000 - 13 000 zł