Nr katalogowy: 152

Edward MATUSZCZAK (1906-1965)

Nr katalogowy: 152

Martwa natura z bananem, 1939

olej, płótno; 40 x 46 cm;
sygn. i dat. p. d.: Matuszczak / 1939.
estymacja: 8 000 - 10 000 zł